Укр/Рус
ПАТ ''БГ БАНК''
044-200-09-09
пн-чт 9-00 до 18-00 пт  9-00 до 16-45 (крім сб, нд та свят. днів)ПОШУК  /  КАРТА САЙТУ
ПОШУК
|
|
Про банк

Новини банку
   Bigbank предоставил пыльтсамааскому производителю молока большой кредит для инвестиций в развитие предприятия

30 вересня 2021


 

Великий пильтсамааскій виробник молока Viraito OÜ планує інвестувати в поліпшення якості утримання худоби та модернізацію виробництва, Використовуючи для цього отриманий в Bigbank кредит.

Фінансовий директор Viraito Інгрід Луйк сказала, що при інвестуванні буде приділено увагу здоров'ю тварин, зеленому способу мислення і технологій. «За допомогою однієї великої інвестиції планується придбати новий автоматичний сепаратор, а також подрібнювач соломи, потрібні для системи видалення гною, в результаті чого ноги тварин стануть суші і скоротиться кількість випадків захворювання копитної хворобою», - сказала Луйк.

«Оскільки виробництво Viraito неухильно росло, друга інвестиція буде спрямована на придбання на додаток до наявного 12-тонному резервуара для зберігання молока нового 10-тонного резервуара разом з відповідною системою охолодження. Значна частина інвестицій буде направлена ​​також на оновлення існуючої технології заготівлі та зберігання силосу », - сказала Луйк.

«Вимоги, що пред'являються до якості продукції, постійно посилюються, і ми хочемо високо тримати планку, оскільки поставляємо нашу продукцію з сирого молока не тільки в Естонію, а й на світові ринки. У цьому нам допомагає товариство виробників молока Epiim, членом і одним із засновників якого ми є. Потрібні були роки для того, щоб налагодити виробництво спеціального сирного молока, яке починається зі спеціального корму і раціону харчування, сверхточно процесу і сучасної технології, яку ми тепер маємо намір впровадити, Використовуючи інвестицій », - додала Луйк.

За словами фінансового директора Viraito, Bigbank відкрив підприємству також лізингову і кредитну лінії, Яким можна користуватися в міру необхідності. «Наприклад, якщо хтось із власників сільськогосподарської землі виставить її на продаж, у нас відразу будуть кошти для її придбання», - поділилася Луйк.

«У тому, що стосується фінансування, розвиток галузі часто гальмує те, що банки і їхні працівники, перебуваючи в місті, а не розуміють циклічності і специфіки сільського господарств і тваринництва. А в Bigbank є фахівці в нашій області, тому ми перевели туди наявні у нас кредити », - сказала Інгрід Луйк.

За словами Інго Пидера, керівника сфери корпоративного банкінгу Bigbank, Естонія - країна, що має чудові передумови і довгу історію виробництва молока. «Viraito - успішне сімейне підприємство з 30-річним досвідом роботи, який починався з хутора і виросло до великого виробника, і є одним з небагатьох виробників молоко в регіоні, для забезпечення своєї діяльності використовують місцевий капітал. Незважаючи на те, що сьогодні і сільське господарство в цілому і виробництво молока багато в чому автоматизовані, успіх і раніше багато в чому залежить від людей, економічного середовища, худоби і погоди », - сказав Пидер.

«У банків часто необгрунтовано короткострокове і жорстке уявлення і огляд фінансових результатах клієнта. Банки звикли оцінювати поточний стан справ одержувача кредиту на підставі показників за квартал, але в сільському господарстві суворе дотримання умов кредиту протягом всього року не завжди можливо. У разі сільськогосподарських підприємств і виробників молока навіть період огляду фінансових результатів довжиною в рік може виявитися недостатнім, щоб оцінити життєздатність підприємства. Особливості виробництва і клієнта необхідно враховувати - витрати є і в ті періоди, коли доходів немає, або доходи нижчі за ті, що були заплановані, і це ніяк не залежить від виробника », - змалював ситуацію Пидер.

«За худобою треба доглядати, і землю треба обробляти, навіть якщо не виходить виконати умови договору. Створювати великі фінансові буфери теж не завжди розумно і можливо, наприклад, у разі низьких цін на молоко, або в разі неврожаю, тому що ці гроші вилучаються з виробництва, що буде впливати в довгостроковій перспективі як на продукцію, так і на її якість. Тому в фінансових взаєминах дуже важлива гнучкість і розуміння галузі », - додав Пидер.

Viraito, член товариства E-piim, має більше 1 000 голів великої рогатої худоби (в тому числі, 530 дійних корів), підприємство саме вирощує необхідні для них корму на полях площею 870 гектарів в Пильтсамаа. У 2020 році у сімейного підприємства Viraito надої становили 10 080 літрів на одну корову, виробник молока забезпечував роботою 21 людини.USD 0.0000 0.0000
EUR 0.0000 0.0000
RUB 0.0000 0.0000
GBP 0.0000 0.0000
CHF 0.0000 0.0000
GEL 0.0000 0.0000
CAD 0.0000 0.0000
AUD 0.0000 0.0000
PLN 0.0000 0.0000Контакт-центр

044-200-09-09
пн-чт 9-00 до 18-00 пт  9-00 до 16-45 (крім сб, нд та свят. днів)